Pożyczki na dowód

Pożyczki na dowód zdobywają coraz większą popularność. Nie powinno to dziwić w momencie, gdy taka forma wsparcia stanowi szybki zastrzyk gotówki, a formalności możemy załatwić drogą internetową. Właściwie to nawet formalności za specjalnie nie ma, gdyż nie potrzebujesz dokumentów, takich jak zaświadczenia od pracodawcy, czy informacji o posiadanej rencie. Wnioskowanie o pożyczkę odbywa się przez Internet, co oznacza, że zostaniesz poproszony o podanie kilku informacji. Będzie nim m.in. numer kontaktowy, adres e-mail, numer konta bankowego, a także numer i seria dowodu osobistego. Wydaje się, że to dużo? Nic bardziej mylnego. Nie uświadczysz tutaj poręczycieli, czy opłat wstępnych. Dlaczego to istotne? A z tego względu, że nawet jeśli obecnie nie zarabiasz, to i tak możesz ubiegać się o tę pożyczkę.
Ten rodzaj pożyczki jest przeznaczony dla tych, którzy z pewnych powodów nie są w stanie udowodnić swojej płynności finansowej.
W tej sytuacji taka potrzeba nawet nie zachodzi, gdyż formalności załatwiamy online, a decyzja o przyznaniu wniosku podejmowana jest niemal niezwłocznie.
O pożyczkę na dowód łatwo i wręcz przyjemnie jest wnioskować m.in. z racji wspomnianego braku przymusu posiadania zaświadczeń. Należy jednak określić wysokość pożyczki i termin jej spłaty. W celu potwierdzenia tożsamości pożyczkodawca prosi o wykonanie przelewu weryfikacyjnego. Jak tylko to uczyni pozostaje przedostatni etap, czyli oczekiwanie na pieniądze. Ostatnim jest moment, w którym pożyczka znajduje się na Twoim koncie, a Ty możesz przeznaczyć pieniądze na dowolny dla siebie cel. Pamiętaj, aby pożyczki na dowód nie mylić z chwilówką na dowód, gdyż tą drugą obowiązuje zdecydowanie krótszy termin spłaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *