Pożyczki dla osób z Krakowa

Żyjemy w naprawdę trudnych czasach. Nie wiadomo co przyniesie jutro. Trwa pandemia, podczas której ogromna część z nas siedzi w domach zamknięta na cztery spusty i niestety nie może wykonywać swojej zwykłej pracy, a tym samym nie posiada źródła dochodów. Sytuacja nie jest dla nikogo łaskawa, ale chyba w szczególności poza ludźmi uprawiającymi zawody związane z wysokim ryzykiem zakażenia (wymagające dużej ilości kontaktu z klientami), a więc: przede wszystkim pracowników medycznych: lekarzy, pielęgniarki i całą resztę szpitalnego personelu, osoby pracujące w handlu oraz zajmujące się transportem, dotknęła ona szczególnie tych, parających się pracą w sektorze usług. Wszyscy fryzjerzy, makijażyści, pracownicy galerii handlowych (które już za dwa dni będą znowu otwarte), mali przedsiębiorcy oraz wszyscy związani z turystyką poniosą starty związane zarówno z obecną sytuacją, jak i panującym kryzysem. Dużą część wymienionej grupy stanowią mieszkańcy miast- różnej wielkości. Jednak patrząc na procent ludności zatrudnionej w usługach w poszczególnych miastach w Polsce w czołówce listy znajdą się nasze metropolie: Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk itd.

Nasze miasto- Kraków znajduje się w otyle nieciekawej sytuacji, że sporą część dochodów jego mieszkańców stanowią, te uzyskiwane z turystyki, która niestety nie będzie pierwszą gałęzią gospodarki, która wróci do ,,formy” sprzed pandemii.

Na szczęście my wyciągamy do ciebie rękę! Proponujemy pomoc dla wszystkich mieszkańców Krakowa!

Ułatw sobie ten trudny moment- skorzystaj z naszej oferty pożyczkowej. Spłacisz wszystko, kiedy sytuacja się ustabilizuje, a oszczędzisz sobie nerwów w momencie, gdy wszystko wokół wariuje.

Poczuj własnej skórze, jak wiele szczęścia daje dziś stabilizacja i zadbaj o swoje bezpieczeństwo finansowe już teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.