Pożyczki bez BIK

Większość kredytodawców przed udzieleniem nam kredytu zweryfikuje nas w Biurze Informacji Kredytowej. To prywatne przedsiębiorstwo założone przez banki zrzeszone w Związku Banków Polskich w celu łatwiejszej weryfikacji osób składających wnioski o kredyty. Znajdują się w nich informacje o wszystkich kredytach zaciągniętych przez zewidencjonowane w nim osoby. Nic dziwnego, banki zarabiają na kredytach, to spora część ich dochodów. Nie chcą więc udzielać swoich pieniędzy osobom, które nie będą w stanie zwrócić ich z nawiązką.

Czasem jednak w życiu zwykłego człowieka zachodzą smutne sytuacje. Nagła utrata pieniędzy, nagła potrzeba leczenia, odbudowy, niespodziewane zawirowania finansowe w firmie. Możemy mieć inne kredyty – na mieszkanie, samochód, studia zagraniczne… Banku nie będzie to interesowało. To nie instytucja charytatywna, a przedsiębiorstwo z beznamiętnymi planami zysków kwartalnych.

Gdzie zatem szukać kredytu, jeśli naprawdę potrzebujemy pieniędzy jak najszybciej? Na szczęście istnieje nadzieja dla osób w takiej sytuacji. Podobnie jak wiele firm, nie dokonujemy weryfikacji wnioskodawców w Biurze Informacji Kredytowej. Jesteśmy firmą rozumiejącą zawiłości ludzkiego życia. Pożyczki bez BIK nie oznaczają jednak, że jesteśmy naiwni. Podobnie jak bank, oczekujemy spłaty kredytu w terminach, na które się umówiliśmy. Podobnie jak bank, mamy swoje plany zysków. Różnica polega na tym, że nasza oferta adresowana jest do szerszego grona, ponieważ uwzględniamy tych, którzy z jakichś powodów nie chcą, by szukano ich rejestrów w Biurze Informacji Kredytowej. Ponadto rozkładamy raty indywidualnie, tak, aby kieszeń biorącego pożyczkę możliwie najmniej poczuła zaciągnięte zobowiązanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *